Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» вважає, що за молоддю майбутнє нашої держави.

Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» вважає, що за молоддю майбутнє нашої держави. - Майбутнє у єдності

Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» вважає, що за молоддю майбутнє нашої держави.

Молодь та діти, які зараз живуть на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, через окупацію територій та відсутність стабільності мають обмежені можливості щодо навчання та розвитку.

Тому, наш Благодійний фонд реалізовує різні благодійні програми, які спрямовані саме на отримання якісної освіти особами з тимчасово окупованих територій.

У цьому році вже відібрано 17 осіб, яким надається благодійна допомога у вигляді оплати за навчання. За перший семестр 2019-2020 року вже сплачено 176 958 грн.

Детальніше з напрямками нашої діяльності можна ознайомитися на сторінці Напрямки роботи. Щоб бути у курсі новин, конкурсів та різних заходів, які проводить Фонд, рекомендуємо підписатися на нашу сторінку у фейсбуці –https://www.facebook.com/uednosti.org/.

З 13 по 15 листопада 2019 року представники Фонду відвідали 7 навчальних закладів на Сході України: Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у м. Сєвєродонецьк, Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж у м. Лисичанську, Маріупольський державний університет, Донецький державний університет управління, Приазовський державний технічний університет, Маріупольський будівельний коледж, Маріупольський механіко-металургійний коледж в Маріуполі.

Серед питань, які ставили студенти найбільш поширеними є: чи може Фонд оплачувати гуртожиток; чи можуть студенти, які зараз вчаться на контракті і не встигли влітку податися на проект «Талановитий стипендіат», отримати фінансування у вигляді оплати за навчання; чи буде фонд в наступному році проводити відбір та сплачувати за навчання; коли буде проводитися Зимова школа та які критерії відбору.

Ми ще раз хочемо дати відповідь на ці питання і проінформувати вас.
 1. Чи може Фонд оплачувати гуртожиток?
  – Так, ми вже деяким студентам оплачуємо за гуртожиток. Наразі розробляються критерії для відбору осіб, яким буде запропонована допомога в оплаті за гуртожиток. Оголошення буде розміщено на сайті невдовзі, тому краще підписатися на нашу сторінку у фейсбуці і постійно бути у курсі новин.
 2. Чи можуть студенти, які зараз вчаться на контракті і не встигли влітку податися на проект «Талановитий стипендіат», отримати фінансування у вигляді оплати за навчання?
  – Так, кожна особа має право звернутися до нашого фонду із заявою про надання допомоги в оплаті за навчання. Звертаємо увагу, що така заява має бути належним чином обґрунтована із зазначенням обставин через які потрібна допомога. Особа, яка подає заяву, має надати документи, які підтверджують переїзд з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та/або довідку внутрішньо переміщеної особи.
 3. Чи буде фонд в наступному році проводити відбір та сплачувати за навчання?
  – Так, фонд планує продовжувати оплачувати за навчання 17 відібраним особам, але у випадку успішного закінчення 2019-2020 навчального року. Також, у відборі зможуть взяти участь вступники влітку 2020 року. Уся інформація про відбір буде розміщуватися на офіційному сайті фонду та сторінці у фейсбуці.
 4. Коли буде проводитися Зимова школа та які критерії відбору?
  – Зимова школа буде проводитися у лютому 2020 року. У грудні 2019 року було розміщено оголошення про відкриття відбору на школу. Кількість осіб – 50 учасників. Керівництво фонду зараз працює над визначенням критеріїв такого відбору і організацією такої школи, оскільки мета проведення такої школи – це навчання молоді, отримання практичних навичок, які знадобляться у житті та у майбутній професії.

Ми розглядаємо кожне звернення та заяву, які надходять до нашого фонду.

Якщо у вас виникли питання, ви можете зв’язатися з нами наступними засобами зв’язку:

Тел.: +38 050 071 47 30
Ел. пошта: uednosti@gmail.com