Вітаємо з Днем вчителя!

Шановні вчителі! Щиро вітаємо Вас зі святом! Ми дуже любимо, поважаємо і цінуємо Вас! В цей символічний день команда нашого Фонду «Майбутнє у єдності» з теплотою у серці згадує свої шкільні часи. Дякуємо вам за ваші терпіння, готовність у будь-якій ситуацій прийти на допомогу, гострий розум, почуття гумору і вміння швидко змінюватися в сучасних умовах. Саме … Продовжити читання “Вітаємо з Днем вчителя!”

Вітаємо з 1 вересня!

Вітаємо з Днем знань! Усім, хто сьогодні прийде до навчальних закладів, бажаємо легкого навчального року, дружньої атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора! Майбутнім випускникам бажаємо гарно пройти цей навчальний рік та обрати професійну стезю. Можливо комусь з вас через пандемію доведеться навчатися дистанційно. Але ми віримо, що ви зможете … Продовжити читання “Вітаємо з 1 вересня!”

З Днем незалежності!

29 років спливли з моменту оголошення Україною незалежності! Ці роки були багатими на події та випробування. Деякі з них були величними та радісними, інші вимагали від нас терпіння, єдності та міцності волі.  За цей час ми ще більше згуртувалися навколо спільних цінностей – свободи, волі, демократії та кращого майбутнього. Так, нинішній рік – це рік … Продовжити читання “З Днем незалежності!”

Розпочався прийом заяв для вступу на бакалавра та магістра

13 серпня стартував прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня). Згідно … Продовжити читання “Розпочався прийом заяв для вступу на бакалавра та магістра”

Вітаємо з Днем Конституції України!

Українська Конституція святкує сьогодні день народження! Основний Закон відігравав дуже важливу роль протягом усієї історії України. Саме Конституція рятувала державу від знищення, відкривала шлях до мирного перезавантаження влади шляхом дострокових виборів і допомагала впоратися з усіма кризами. Звісно, її текст має недосконалості, але головне – ми живемо у вільній незалежній державі, разом святкуємо цей день. Так, ми різні, але … Продовжити читання “Вітаємо з Днем Конституції України!”

 Вітаємо зі святом Святої Трійці!

Вітаємо усіх зі святом Святої Трійці! Сьогодні в церквах чудово лунають дзвони! Духмяними ароматами освячених трав – м’яти, чебрецю, липи – наповнюються наші оселі! За християнським віруванням саме на п`ятидесятий день від Великодня на перших дванадцять апостолів зійшов СвятийДух. «Я назвав вас друзями, бо відкрив вам все, що чув від Батька» – такими словами Ісус звернувся до … Продовжити читання ” Вітаємо зі святом Святої Трійці!”

Вітаємо з Днем захисту дітей!

Сьогодні ми святкуємо День захисту дітей! Тільки діти по-справжньому і беззаперечно вірять у дива, недарма за щирість, беззахисність та красу їх називають квітами. Але навіть самим прекрасним квіточкам потрібна увага, турбота та захист. За час роботи нашого фонду «Майбутнє у єдності» ми побачили декілька важливих і актуальних дитячих проблем, які потрібно вирішувати. Зокрема, це складнощі … Продовжити читання “Вітаємо з Днем захисту дітей!”

Вітаємо з Днем Києва!

Щиро вітаємо киян та усіх, хто закоханий в це місто, зі святом. В цей день дуже доречно згадати слова видатного киянина, письменника, філософа Михайла Булгакова: «Город Киев прекрасный, город счастливый. Над разлившимся Днепром, весь в зелени каштанов, весь в солнечных пятнах…”. Скільки же в цих словах любові та захоплення рідним містом! Так, будь-яка європейська столиця … Продовжити читання “Вітаємо з Днем Києва!”

З Днем Перемоги!

З Днем перемоги! Ми висловлюємо щиру вдячність ветеранам війни, які захистили нас від нацизму. Світла пам’ять усім тим, хто багато років тому віддав своє життя за наше з вами майбутнє, наш сьогоднішній день. Низький уклін усім ветеранам… Час безжальний, і з кожним роком стає все менше живих свідків, які знають реальну правду про Другу світову … Продовжити читання “З Днем Перемоги!”

З Великоднем!

Команда  фонду «Мабутнє у єдності» щиро вітає усіх православних християн із  найважливішим днем  – Великоднем! Нинішнє свято буде не таким, як завжди: переважна більшість віруючих не підуть у церкву на службу, а будуть святкувати вдома. Не буде традиційного освячення пасок та крашанок. Та попри ці вимушені тимчасові канікули, у нас є гарна можливість воскресити в … Продовжити читання “З Великоднем!”