І Зимова школа 2020 року для старшокласників (10-11 клас), студентів 1-3 курсів з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та студентів з числа внутрішньо переміщених осіб

І Зимова школа 2020 року для старшокласників (10-11 клас), студентів 1-3 курсів з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та студентів з числа внутрішньо переміщених осіб - Майбутнє у єдності

Благодійна організація «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» оголошує про початок відбору на І Зимову школу 2020 року для старшокласників (10-11 клас), студентів 1-3 курсів з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та студентів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ти мотивований отримати якомога більше знань та практичних навичок, подавайся на нашу школу.

Мета І Зимової школи 2020 року – надати практичні знання та поради студентам та старшокласникам, які допоможуть у самореалізації та навчанні при здобутті професії та пошуку себе у житті.

Для учасників І Зимової школи 2020 року проводитимуться тренінги, семінари, майстер-класи та спортивні заняття. Також, у програмі є екскурсія по місту Києву.

Дати проведення: з 05-09 лютого 2020 року.

Місце проведення: Спортивно оздоровчий комплекс «Озерне», який знаходиться в мальовничому куточку Київської області (30 км від столиці, недалеко від села Мироцьке).

Участь – безкоштовна. Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» забезпечить проїзд учасників до місця проведення.

Обов’язковими умовами участі є:

бути старшокласником (10-11 клас), або студентом 1-3 курсу з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, або студентом 1-3 курсу з числа внутрішньо переміщених осіб.
Заповнення аплікаційної форми тут
Для неповнолітніх осіб обов’язковим є надання письмового дозволу від батьків та медичної довідки про дозвіл участі в такому навчанні.

З положенням про відбір можна ознайомитися нижче.

Дедлайн для заявок: заявки на участь в I Зимовій школі 2020 року приймаються до 15 січня 2020 року.

Результати відбору будуть оголошені 20 січня 2020 року.
Кількість учасників: 50 осіб.

Заздалегідь вдячні за поширення цієї інформації серед родичів, друзів, знайомих, однокласників та за репост цього оголошення.

Запитання ставте у коментарях або у месенджері сторінки m.me/uednosti.org.

Контакти для зв’язку:
01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корпус В, каб. 612,
тел.: 050 071 47 30.