Ми заплатимо за твій гуртожиток. Лише заповни аплікаційну форму!

Ми заплатимо за твій гуртожиток. Лише заповни аплікаційну форму! - Майбутнє у єдності

Шановні студенти з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, які навчаються на території України, а також, студенти – внутрішньо переміщені особи, у нас для вас дуже хороша новина.

ПОВІДОМЛЯЄМО, що керівництво Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» ВИРІШИЛО сплачувати за гуртожиток студентам з непідконтрольних територій, які навчаються на території України та належать до однієї з наступних соціально незахищених категорій: дитина-сирота; дитина позбавлена батьківського піклування; дитина-напівсирота; дитина, яку виховує одинока мати; дитина з багатодітної родини; дитина-інвалід; дитина з сім’ї інваліда/інвалідів.

Але, студент, який потребує допомоги в оплаті за гуртожиток має пройти відбір та відповідати критеріям, зазначеним у Порядку визначення набувачів цільової благодійної допомоги у вигляді оплати за гуртожиток, розміщеному нижче.

Для участі у відборі потрібно ?заповнити аплікаційну форму тут.

Відбір ТРИВАТИМЕ до 20 грудня 2019 р.

Якщо у тебе немає можливості заповнити вказану вище аплікаційну форму, ти можеш напряму зв’язатися з нами за контактами, які вказані нижче.

Заздалегідь вдячні за поширення цієї інформації серед родичів, друзів, знайомих, однокласників та за репост цього оголошення.

Запитання ставте у коментарях або у месенджері сторінки – m.me/uednosti.org.

Контакти для зв’язку:
01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6,
корпус В, каб. 612,
Тел.: ‪+38 050 071 47 30‬,
Ел. пошта: uednosti@gmail.com.