Оплата за навчання

Для отримання цільової благодійної допомоги на навчання у вигляді стипендій Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» потрібно заповнити аплікаційну форму за посиланням: Аплікаційна форма для участі у відборі “Талановитий стипендіат”.
Дедлайн подачі заявок 15 вересня 2019 року.

Перед заповненням аплікаційної форми, просимо ознайомитися із Порядком визначення набувачів цільової благодійної допомоги, що розміщений нижче.

У випадку виникнення питань, звертайтесь за телефоном 050 071 47 30 або будь-яким з месенджерів за вказаним телефоном.

 

Затверджено Наказом № 2/1
від 20 серпня 2019р.
Директора Благодійної
організації «Благодійний фонд
«Майбутнє у єдності» 

 

Порядок
визначення набувачів цільової благодійної допомоги
у вигляді оплати за навчання
(нова редакція)

 1. Порядок визначення набувачів цільової благодійної допомоги у вигляді  стипендій Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» (далі по тексту – Фонд) для талановитих молодих осіб віком 16-22 років з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та з внутрішньо переміщених осіб розроблено відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» та чинного українського законодавства.
 2. Цільова благодійна допомога за цим Порядком надається у формі стипендії в розмірі вартості навчання на контрактній основі у вищому начальному закладі (включаючи можливу додаткову оплату вартості проживання в гуртожитку, харчування і забезпечення підручниками на час навчання) шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок вищого навчального закладу.
 3. Визначення набувачів цільової благодійної допомоги відповідно до цього Порядку здійснюється шляхом проведення щорічного відбору набувачів благодійної допомоги за допомогою заповнення аплікаційних форм та написання есе на тему «Що я можу зробити для України/громади/міста/села, отримавши омріяну освіту» (до 5000 знаків). 
 4. Проведення щорічного відбору покладається на комісію Фонду, яка складається з числа працівників Фонду та волонтерів, залучених до роботи (далі по тексту – Комісія Фонду).
 5. Відбори проводяться щороку влітку з розміщенням оголошення про проведення відбору на офіційному сайті Фонду, в соціальних мережах та на сайтах університетів та організацій, з якими Фонд співпрацює. У випадку необхідності та за наявності відповідних заяв про надання цільової благодійної допомоги проведення відбору здійснюється протягом року. 
 6. Основні вимоги до претендентів:

6.1. бути громадянином України з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, який на даний момент проживає на зазначених територіях або проживав на вказаній території і змушений був переїхати, тобто має статус внутрішньо переміщеної особи;

6.2. вік – 16-22 років;

6.3. бути абітурієнтом, тобто на момент відбору бути вступником на навчання до вищого навчального закладу або студентом вищого навчального закладу;

6.4. мати документ, що підтверджує проживання на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей або мати документ, що підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи для осіб, які виїхали з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей; 

 1. За результатами проведення відбору відбираються талановиті молоді особи, яким оплачується навчання у вищому навчальному закладі, у який вони вступили на контракт та який знаходиться на території України. Кількість осіб, яким надається благодійна допомога щороку визначається в залежності від наявності фінансування від донорів. Надання благодійної допомоги молодим особам, які отримали благодійну допомогу від Фонду в 2019-2020 навчальному році, та які претендують на отримання благодійної допомоги на наступні навчальні роки, буде визначатися окремими рішеннями Фонду та з урахуванням відвідування студентом занять та його успішності в навчанні. 
 2. Рішення Фонду з питань відбору набувачів цільової благодійної допомоги в рамках проекту «Талановитий стипендіат» остаточне, пояснення рішень не надаються. Скарги та апеляції щодо результатів відбору не приймаються та не розглядаються.
 3. При визначенні набувачів цільової благодійної допомоги Комісія Фонду враховує наступні критерії: бали із ЗНО або складених іспитів, мотивацію молодих осіб, що вбачається зі змісту написаного есе та надання повної інформації при заповненні аплікаційної форми. У випадку складності визначення набувачів, Комісія Фонду може провести співбесіду з аплікантами або через скайп, або телефонний зв’язок, або особисту зустріч. 
 4. Результати проведення відбору публікуються на офіційному сайті Фонду та у соціальних мережах. 
 5. Після визначення набувачів цільової благодійної допомоги у вигляді стипендій, Фонд укладає трьохсторонній договір з навчальним закладом та студентом, у якому визначено фінансові зобов’язання Фонду щодо оплати за навчання за І семестр навчального року. Оплата за навчання за другий семестр буде здійснюватися за результатами навчання молодих осіб. Також, Фонд укладає з набувачем цільової благодійної допомоги окремий договір про надання благодійної допомоги.  
 6. Питання щодо надання інших видів благодійної допомоги (оплата за гуртожиток, стипендія на харчування, купівля підручників для навчання тощо) розглядаються керівництвом Фонду в індивідуальному порядку.