Напрямки роботи 4

Освітній проект «Талановитий стипендіат»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» щороку протягом навчального року реалізовує освітній проект «Талановитий стипендіат». Мета цього проекту —  надання стипендій талановитій молоді з Донецької та Луганської областей на навчання у вищих навчальних закладах України, оскільки у зв’язку з окупацією цих територій в молоді обмежені можливості отримати доступ до професії та виникають складнощі з реалізацією себе у житті.

Надання стипендії передбачає повне покриття витрат студента на навчання протягом навчального року. Відібрання талановитих стипендіатів відбувається на основі конкурсу, за результатами якого і обирають переможців цього конкурсу. Оголошення про проведення конкурсу ви можете побачити у розділі на нашому сайті «Конкурси та гранти» або підписавшись нашу розсилку.

Проект «Зимова школа»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» щорічно взимку організовує «Зимову школу» для дітей 10-11 класів та студентів 1-3 курсів з виїздом у Карпати, де проводять 10 днів. Під час «Зимової школи» учасники мають насичену програму, яка стосується пошуку себе у житті та правильного обрання професії. Проводяться семінари, тренінги, майстер-класи та спортивні заняття .

Проект «Літня школа»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» щорічно влітку організовує «Літню школу» для дітей 10-11 класів та студентів 1-3 курсів з виїздом на море, де діти та молодь проводять 10 днів. Під час «Літньої школи» учасники мають насичену програму, яка стосується пошуку себе у житті та правильного обрання професії. Проводяться семінари, тренінги, майстер-класи та спортивні заняття. Програма спрямована на розвиток талантів та здібностей дітей та молоді.