Відбір щодо оплати за курси підготовки до ЗНО, онлайн-курси чи будь-які інші курси, які потрібні тобі для вступу до вузів у 2020 навчальному році, ТРИВАТИМЕ до 15 грудня 2019 р.

Відбір щодо оплати за курси підготовки до ЗНО, онлайн-курси чи будь-які інші курси, які потрібні тобі для вступу до вузів у 2020 навчальному році,  ТРИВАТИМЕ до 15 грудня 2019 р. - Майбутнє у єдності

Шановні СТАРШОКЛАСНИКИ та їх батьки з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також, СТАРШОКЛАСНИКИ внутрішньо переміщені особи!

ПОВІДОМЛЯЄМО, що відбір щодо оплати за курси підготовки до ЗНО, онлайн-курси чи будь-які інші курси, які потрібні тобі для вступу до вузів у 2020 навчальному році,

ТРИВАТИМЕ до 15 грудня 2019 р.

Проте, вже станом на сьогоднішній день прийнято рішення відібрати 32 особи, яким Фонд готовий сплатити за курси.

На ваш емейл протягом наступних 3 днів надійде лист з підтвердженням, що ви пройшли відбір і з проханням надати документи, які підтверджують, що ви проживаєте або проживали на окупованій території.

Вітаємо Вас із проходження відбору!

На сайті Фонду ви можете ознайомитися із положенням про Порядок визначення набувачів цільової благодійної допомоги у вигляді оплати за курси.

Для тих, хто ще не встиг подати заявку, нагадуємо, що потрібно просто ? заповнити заявку за наступним посиланням.

Якщо у тебе немає можливості заповнити вказану вище аплікаційну форму, ти можеш напряму зв’язатися з нами за контактами, які вказані нижче.

Заздалегідь вдячні за поширення цієї інформації серед родичів, друзів, знайомих, однокласників та за репост цього оголошення.

Запитання ставте у месенджері сторінки m.me/uednosti.org.

Контакти для зв’язку:
01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корпус В, каб. 612,
Тел.: ‪+38 050 071 47 30‬,
Ел. пошта: uednosti@gmail.com