Вітаємо з Днем Києва!

Вітаємо з Днем Києва! - Майбутнє у єдності

Щиро вітаємо киян та усіх, хто закоханий в це місто, зі святом. В цей день дуже доречно згадати слова видатного киянина, письменника, філософа Михайла Булгакова: «Город Киев прекрасный, город счастливый. Над разлившимся Днепром, весь в зелени каштанов, весь в солнечных пятнах…”. Скільки же в цих словах любові та захоплення рідним містом!

Так, будь-яка європейська столиця може пишатися своїми пам’ятками історії, культури чи архітектури. Але Київ має свої особливі секрети, загадки та таємниці. Скільки спогадів з минулого приховують підземелля Софії Київської чи легендарний Поділ. Хрещатик – це не лише відомий туристичний маршрут, це вулиця-пам’ятка, де кожна споруда – дивна та захоплююча сторінка не лише особистої чи сімейної історії, але історії цілого міста та країни.

Для багатьох людей зі всієї України Київ став рідною домівкою на довгі роки. А ще чимало людей мріють повернутися сюди знову та знову. Бажаємо усім вам гарного і сонячного вихідного дня, частіше посміхатися та радіти за будь-якої погоди! Миру та добробуту!