Вітаємо з Днем захисту дітей!

Вітаємо з Днем захисту дітей! - Майбутнє у єдності

Сьогодні ми святкуємо День захисту дітей!

Тільки діти по-справжньому і беззаперечно вірять у дива, недарма за щирість, беззахисність та красу їх називають квітами. Але навіть самим прекрасним квіточкам потрібна увага, турбота та захист.

За час роботи нашого фонду «Майбутнє у єдності» ми побачили декілька важливих і актуальних дитячих проблем, які потрібно вирішувати. Зокрема, це складнощі з доступом до освіти‍ в Україні дітей з окупованих територій Донбасу. Щоб їх захистити, ми запустили кілька освітніх програм, в рамках яких допомагаємо їм отримати безкоштовну освіту в Україні. І подібні програми ми будемо розвивати й надалі.

Ми також закликаємо усіх небайдужих зробити цей рух допомоги дітям масовим. Якщо ви знаєте дітей-переселенців, яким потрібна допомога нашого Фонду,розкажіть їм про нас, допоможіть нас знайти, поділіться нашими дописами у «Фейсбуці», станьте нашим волонтером чи донором, якщо ви розділяєте нашу місію.

І саме головне – даруйте своїм дітям любов, турботу та розуміння, обнімайте, підтримуйте їх і дайте знати, що завжди будете поруч! За будь-яких обставин…

Здоров’я Вам та вашим дітям!