Закінчився відбір Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» щодо оплати за курси підготовки до ЗНО

Закінчився відбір Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» щодо оплати за курси підготовки до ЗНО - Майбутнє у єдності

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВІДБОРУ

Закінчився відбір Благодійної організації «Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» щодо оплати за курси підготовки до ЗНО, онлайн-курси чи будь-які інші курси, які потрібні тобі для вступу до вузів у 2020 навчальному році на території України.

Фонд отримав 94 заявки на оплату різних курсів, але близько 95 % відсотків – це заявки саме на оплату підготовчих курсів для складення ЗНО у 2020 році.

Із радістю ПОВІДОМЛЯЄМО, що відібрано 77 старшокласників з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також, старшокласників, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи. Серед відібраних осіб є студенти коледжів, які будуть у наступному році теж здавати ЗНО.

З 11 особами ми не змогли зв’язатися, не отримали відповідь на електронну пошту, не змогли додзвонитися.

У разі, якщо хтось із осіб, хто подав заявку, не отримав відповідь про те, чи пройдено відбір, просимо зв‘язатися з нами. На жаль, не всі бачать повідомлення на електронній пошті та відповідають на дзвінки.

Вітаємо тих, хто став учасником благодійної програми!

Більше 300 000 гривень Фонд витратить на покриття витрат за навчання на курсах відібраних осіб.

Усім, хто пройшов відбір ми бажаємо удачі на навчанні на курсах, а також, скласти ЗНО з високими балами і вступити до омріяного навчального закладу!

Запитання ставте у коментарях або у месенджері сторінки m.me/uednosti.org.

Контакти для зв’язку:
01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корпус В, каб. 612
тел.: 050 071 47 30.